تعداد اعضای خبرنامه feedburner و نحوه نمایش آن

آموزش وردپرس

تعداد اعضای خبرنامه feedburner و نحوه نمایش آن

تعداد اعضای خبرنامه feedburner و نحوه نمایش آن با سلام امروز هم با یک آموزش وردپرسی دیگر در خدمت شما عزیزان هستیم با عنوان تعداد اعضای خبرنامه feedburner و نحوه…

توسط zoorat.ir
-- آخرین بروزرسانی : 20-07-2020
-- بازدیدها : 23
اشتراک گذاری در :
امتیازدهی به مطلب :
0

تعداد اعضای خبرنامه feedburner و نحوه نمایش آن

feedburner 1 - تعداد اعضای خبرنامه feedburner و نحوه نمایش آن

با سلام امروز هم با یک آموزش وردپرسی دیگر در خدمت شما عزیزان هستیم با عنوان تعداد اعضای خبرنامه feedburner و نحوه نمایش آن و میخواهیم به شما روشی را یاد دهیم تا با استفاده از اون بتونید تعداد اعضای خبرنامه feedburner را در سایت وردپرسی تون نشون بدید.

گوگل این بار هم یک سیستم جدید در اختیار همگان قرار داده که به خبرنامه feedburner گوگل معروف است و میتوان گفت یکی از بهترین و آسانترین نوع خبرنامه هایی است که با بیشتر سیستم ها سازگار است.

نحوه استفاده از این سیستم بسیار آسان است و کافیست تا شما در آن حساب کاربری ایجاد کنید و خوراک سایتتان را وارد کنید تا این سیستم به شما کد خبرنامه را تحویل دهد و آن را در سایتتون قرار دهید.

تا حالا که با نحوه کار این سیستم آشنا شدید ما نیز در زیر کدی را در اختیار شما قرار میدهیم تا بتوانید به سادگی تعداد اعضا را نیز در سایتتون نمایش دهید.

شما این کد را میتوانید در هرجای قالبتون که دوست دارید قرار دهید فقط یک نکته را در نظر داشته باشید که به جای your feedburner id کد feedburner خودتون رو قرار بدید :

ممنون که با این آموزش هم با همراه بودید.

تهیه شده توسط واحد فنی سایت ذرت 

بروز رسانی توسط مجتبی صادقیان مورخه ۱۳۹۹/۰۴/۲۸

اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x