بهترین پلاگین های خبرنامه وردپرس (آسان + قدرتمند)

آموزش وردپرس

بهترین پلاگین های خبرنامه وردپرس (آسان + قدرتمند)

بهترین پلاگین های وردپرس کدامند؟ آیا می خواهید یک خبرنامه ایمیل برای سایت وردپرس خود ایجاد کنید؟ ایجاد لیست ایمیل یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای رشد…

توسط zoorat.ir
-- آخرین بروزرسانی : 11-05-2020
-- بازدیدها : 79
اشتراک گذاری در :
امتیازدهی به مطلب :
0

بهترین پلاگین های وردپرس کدامند؟ آیا می خواهید یک خبرنامه ایمیل برای سایت وردپرس خود ایجاد کنید؟ ایجاد لیست ایمیل یکی از بهترین کارهایی است که می توانید برای رشد شغل خود انجام دهید.

یک خبرنامه نامه الکترونیکی به بازدید کنندگان وب سایت شما امکان می دهد تا مشترک شوند ، بنابراین می توانند در مورد وبلاگ خود برای تبلیغات جدید فروش و غیره از شما ایمیل دریافت کنند.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین افزونه های خبرنامه وردپرس را به اشتراک می گذاریم که می توانید برای ساختن و رشد لیست ایمیل خود به راحتی از آنها استفاده کنید.

چرا سایت شما به بهترین پلاگین های خبرنامه وردپرس نیاز دارد

0 - بهترین پلاگین های خبرنامه وردپرس (آسان + قدرتمند)

یک خبرنامه نامه الکترونیکی به شما امکان می دهد تا با بازدید کنندگان سایت خود در تماس باشید. بازاریابی از طریق ایمیل راهی مهم و مؤثر برای کسب درآمد از وب سایت شما است.

برخی از دارندگان وب سایت تصور می کنند که قبل از شروع یک خبرنامه باید به سایت خاصی برسند. اما ما معتقدیم مهم است که بلافاصله شروع به ساخت لیست ایمیل خود کنید.

اگرچه ما از اصطلاح خبرنامه استفاده می کنیم ، لزوما نیازی به ارسال اخبار معمولی نیست. ممکن است برای مشترکین جدید یک دوره کوتاه ایجاد کنید تا به آنها کمک کند تا شما را بهتر بشناسند. همچنین می توانید از لیست خبرنامه های خود برای ارائه تخفیف ویژه در محصولات و خدمات خود استفاده کنید.

اگر می خواهید ایده های بیشتری درباره آنچه می توانید در خبرنامه خود بگنجانید بدانید ، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه ایجاد یک خبرنامه ایمیل به روش صحیح را بررسی کنید.

وقتی صحبت از افزونه های خبرنامه وردپرس می شود ، سه نوع مختلف وجود دارد. نوع اول افزونه های خبرنامه با خدمات بازاریابی ایمیل مرتبط است که جامع ترین مجموعه از ویژگی ها را ارائه می دهد.

نوع دوم افزونه های خبرنامه ساده هستند که به شما امکان می دهند ایمیل را درون وردپرس تهیه کنید ، اما آنها به خدمات SMTP شخص ثالث متکی هستند تا به شما در ارسال ایمیل با اطمینان به مشترکان کمک کنند.

و بالاخره ، نوع سوم افزونه های خبرنامه وردپرس برای کمک به شما در دستیابی بیشتر مشترکین ایمیل و رشد لیست ایمیل شما طراحی شده است. این افزونه ها با کلیه خدمات محبوب بازاریابی ایمیل و سایر افزونه های خبرنامه ادغام می شوند.

حال بیایید به پلاگین های برتر خبرنامه وردپرس که می توانید برای ساخت و رشد لیست ایمیل خود استفاده کنید ، نگاهی بیندازیم.

تماس ثابت

تماس ثابت از خدماتی است که می توانید از آن برای ساختن لیست ایمیل و ارسال ایمیل استفاده کنید. ما معتقدیم که این بهترین سرویس بازاریابی ایمیل برای مشاغل کوچک است.

با توجه به محبوبیت تماس ثابت ، پیشروهای افزونه فرم وردپرس مانند WPForms ، یکپارچه سازی داخلی را برای تماس ثابت به ما ارائه می دهند ، بنابراین می توانید به سرعت فرم های مشترکان خبرنامه را بسازید.

ادغام  تماس ثابت در نسخه رایگان WPForms نیز موجود است.

این امر به شما امکان می دهد تا ضمن تکیه بر یک سکوی قدرتمند ارسال ایمیل از Constant Contact ، و لیست ایمیل خود را از سایت WordPress خود بسازید.

جنبه ی مثبت

تماس ثابت خود یک سرویس بازاریابی کامل با ایمیل است. این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از قالب ها به راحتی ایمیل بسازید. می توانید لیست خود را تقسیم کنید ، ایمیل های خودکار تنظیم کنید و موارد دیگر…
اگر قبلاً حساب ثابت مخاطب ندارید ، آنها برای شروع کار یک آزمایش رایگان را برای شما ارائه می دهند.
افزونه های شخص ثالث زیادی مانند WPForm وجود دارد که ادغام بومی برای تماس ثابت به ما را ارائه می دهند.
تماس ثابت با پشتیبانی عالی (ایمیل ، چت و پشتیبانی از تلفن زنده) ارائه می شود.
همچنین می توانید تماس ثابت را با WooCommerce و سایر سیستم عامل های تجارت الکترونیکی ادغام کنید.

جنبه ی منفی

سرویس بازاریابی ایمیل تماس ثابت فاقد ویژگی های هدفمند پیشرفته ای است که در سیستم عامل های اتوماسیون بازاریابی مانند Drip یا ConvertKit در دسترس است.

قیمت گذاری

افزونه ادغام ثابت تماس با وردپرس (WPForms Lite) 100٪ رایگان است.

اما باید از خدمات بازاریابی ایمیل آنها استفاده کنید. تماس ثابت با ۶۰ روز آزمایش رایگان (کارت اعتباری لازم نیست) است. پس از آن قیمت گذاری آنها به عنوان حداقل ۲۰ دلار در ماه شروع می شود.

 

صفحات واکنش گرا در وردپرس و ساخت آن با SiteOrigin

بیشتر بخوانید: نحوه مدیریت و حذف Transient در وردپرس

 

OptinMonster

2 - بهترین پلاگین های خبرنامه وردپرس (آسان + قدرتمند)

OptinMonster یک افزونه محبوب بازاریابی برای وردپرس است. این امکان را به شما می دهد تا خبرنامه های شخصی را انتخاب کنید ، بنابراین می توانید لیست ایمیل خود را رشد داده و بازدید کنندگان بیشتری را به مشترکان خود تبدیل کنید.

OptinMonster با تمام خدمات اصلی بازاریابی ایمیل و افزونه های خبرنامه محبوب وردپرس کار می کند.

جنبه ی مثبت

OptinMonster با بسیاری از سرویس های مختلف بازاریابی ایمیل ، از جمله موارد محبوب مانند تماس ثابت شما ادغام می شود. همچنین با افزونه هایی مانند Sendinblue و MailPoet ادغام می شود.
شما می توانید از فناوری OptitMonster Exit-Intent® استفاده کنید تا برای بازدید کننده قصد ترک سایت شما را دارند پنجره هایی ایجاد شود. به این ترتیب ، شما حضور آنها را در سایت خود قطع نخواهید کرد.
امتحان A / B آسان است تا فرم های ثبت نام خود را ببینید تا ببینید چه عناوین ، پیشنهادات و طرح بندی ها منجر به ایجاد بهترین نرخ می شوند.
می توانید برای هدف قرار دادن صفحات خاص در سایت خود ، قوانین تقسیم بندی را ایجاد کنید. OptinMonster همچنین به شما امکان می دهد فرم های خبرنامه خود را بر اساس موقعیت مکانی کاربر ، رفتار گذشته در سایت و … شخصی کنید.
تمام برنامه ها شامل دسترسی کامل به آموزش دانشگاه OptinMonster است. این یک کتابخانه کامل از برنامه ها ، لیست های چک ، کتابهای الکترونیکی ، راهنماها ،و موارد دیگر است تا به شما در رشد سریع لیست ایمیل شما کمک کند.
اگر به هر دلیلی نرم افزار را دوست ندارید ، در مدت ۱۴ روز از خرید آن را لغو کنید و می توانید بازپرداخت کامل دریافت کنید.

منفی

OptinMonster نرم افزار لیست واقعی پستی را ارائه نمی دهد. برای این کار باید به یک سرویس جداگانه (مانند تماس ثابت ، MailChimp و غیره) بپیوندید.
نسخه رایگان OptinMonster وجود ندارد ، و شما نمی توانید یک آزمایش رایگان انجام دهید. با این حال ، تضمین کامل بازگشت پول وجود دارد.

قیمت گذاری

افزونه حق بیمه OptinMonster 9 دلار در ماه (سالانه صورتحساب) هزینه دارد. می توانید برای باز کردن قفل ویژگی های قدرتمند مانند جغرافیایی ، فرم های انتخابی gamified و موارد دیگر ، آن را ارتقا دهید.

Sendinblue

3 - بهترین پلاگین های خبرنامه وردپرس (آسان + قدرتمند)

Sendinblue یکی دیگر از خدمات بازاریابی ایمیل است که ما برای استفاده اکیداً توصیه می کنیم. استفاده از یک برنامه رایگان و همچنین یک افزونه ساده که می توانید به وردپرس اضافه کنید بسیار آسان است.

در کنار بازاریابی ایمیل ، می توانید از Sendinblue نیز برای ارسال ایمیل از طریق وب سایت خود استفاده کنید. در واقع ، این بهترین توصیه ما برای بهترین ارائه دهنده خدمات ایمیل SMTP با قابلیت تحویل ایمیل بالا است.

جنبه ی مثبت

افزونه Sendinblue WordPress را می توان به راحتی از طریق داشبورد وردپرس خود نصب کرد. پس از ایجاد آن ، با استفاده از کلید API از حساب Sendinblue خود آن را فعال کنید.
یک برنامه کاملاً رایگان وجود دارد که می توانید روزانه حداکثر ۳۰۰ ایمیل به لیست خبرنامه های خود ارسال کنید. برای این کار لازم نیست اطلاعات کارت اعتباری را وارد کنید.
تیم خدمات مشتری Sendinblue مفید و پاسخگو است. می توانید از طریق ایمیل یا چت زنده با آنها تماس بگیرید.
اگر از WooCommerce استفاده می کنید ، می توانید از افزونه WP Mail SMTP برای اتصال SMTP Sendinblue استفاده کرده و ایمیل های تأیید شده خود را به خریداران ارسال کنید.
در درون Sendinblue ، طیف وسیعی از قالب ها برای انتخاب وجود دارد. همه آنها پاسخگو هستند ، به این معنی که در دستگاه های تلفن همراه خوب به نظر می رسند.

منفی

Sendinblue دامنه قالبهایی را که برخی ارائه دهندگان خدمات ایمیل دیگر ارائه می دهند ندارند. همچنین گزینه های قدرتمند تقسیم بندی و اتوماسیون ندارد.
اگر قبلاً لیست پستی را در جایی دیگر ایجاد کرده باشید ، وارد کردن مخاطبین خود کمی سخت است.

قیمت گذاری

Sendinblue طرحی کاملاً رایگان دارد که می توانید حداکثر تا ۳۰۰ ایمیل در روز استفاده کنید. اگر نیاز به ایمیل بیشتر دارید، برنامه های پرداخت شده آنها از ۲۵ دلار در ماه شروع می شود. این امر به شما ۴۰،۰۰۰ ایمیل در هر ماه و محدودیت ارسال روزانه نمی دهد.

MailPoet

MailPoet یک افزونه خبرنامه برای وردپرس است که همچنین با فروشگاه آنلاین WooCommerce شما کار می کند.

با نسخه استاندارد MailPoet ، به یک ارائه دهنده خدمات ایمیل شخص ثالث مانند تماس ثابت نیز نیاز به یک حساب کاربری خواهید داشت.

با این حال ، می توانید برای خدمات “حق بیمه + ارسال” از MailPoet ثبت نام کنید ، که به ارسال ایمیل شما نیز اهمیت می دهد. این برای ۱۰۰۰ مشترک رایگان است.

جنبه ی مثبت

شروع کار با MailPoet سریع و آسان است. به سادگی می توانید افزونه را در وردپرس نصب کرده و بلافاصله شروع به کار کنید.
با MailPoet ، لیست مشترکین و ایمیل های خبرنامه را از طریق خود وردپرس مدیریت می کنید. این بدان معنی است که شما نیازی به ورود به هر سیستم یا سایت دیگری ندارید.
یک برنامه “حق بیمه + ارسال” رایگان برای حداکثر ۱۰۰۰ مشترک در دسترس است ، اگر در تامین بودجه دچار مشکل هستید ، این گزینه عالی خواهد بود.
هنگامی که نوبت به ارسال ایمیل شما می رسد ، طیف وسیعی از قالب های ساخته شده موجود است.
می توانید به راحتی یک فرم ثبت نام را به صفحه پرداخت WooCommerce خود وارد کنید تا ایمیل ها را جمع کنید و خریدهای مکرر را ترغیب کنید.
برنامه های پرداخت شده با ۳۰ روز ضمانت برگشت پول ارائه می شوند. اگر MailPoet را دوست ندارید ، می توانید پول خود را پس بگیرید.
می توانید از خدمات “ارسال” خود MailPoet استفاده کنید یا می توانید برای یک سرویس شخص ثالث مانند Amazon SES یا Sendgrid ثبت نام کنید.
اگر می خواهید از هر دو افزونه استفاده کنید ، اتصال MailPoet به OptinMonster آسان است.

منفی

طیف گسترده ای از قالب ها وجود ندارد ، ابزارهای تحلیلی ارائه شده توسط MailPoet نسبت به سایر خدمات بازاریابی ایمیل دیگر محدودتر است.

قیمت گذاری

MailPoet کاملاً رایگان است. اگر می خواهید از خدمات “حق بیمه + ارسال” آنها استفاده کنید ، برای حداکثر ۱۰۰۰ مشترک رایگان است. پس از آن هزینه آن از ۱۳ دلار در ماه (صورتحساب سالانه) شروع میشود.

 

آپدیت قالب وردپرس بدون عوض شدن تغییرات قبلی ✔️ آموزش آنلاین ذرت

bloom

5 - بهترین پلاگین های خبرنامه وردپرس (آسان + قدرتمند)

Bloom افزونه ای از Elegant Theme ، خالقان موضوع Divi است. مانند OptinMonster ، به شما امکان می دهد فرم های ثبت نام ایجاد کنید تا مردم را به عضویت در لیست ایمیل خود ترغیب کنید. اینها می توانند پس از یک بازه مشخص ظاهر شوند یا می توانید به سادگی آنها را در مکان های خاص اضافه کنید.

طرفداران

اگر قبلاً با Elegant Themes یک حساب کاربری دریافت کرده اید ، دیگر نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای Bloom نیست. این می تواند به شما کمک کند تا هزینه های ساخت یک سایت وردپرس را پایین بیاورید.
Bloom به شما امکان می دهد طیف وسیعی از گزینه های مختلف را ایجاد کنید. اینها شامل اپتیکی هستند که ظاهر می شوند ، مواردی که در زیر محتوای شما ظاهر می شوند و موارد دیگر…
شما می توانید پس از وقوع “محرک” خاص ، مانند بعد از مدت زمان مشخص یا بعد از اظهار نظر شخصی ، گزینه های خود را طراحی کنید.
بلوم به راحتی با بسیاری از ارائه دهندگان خدمات ایمیل مختلف ادغام می شود. این موارد شامل تماس ثابت، نامه پستی و Sendinblue است.

منفی

دامنه قالب های Bloom کاملاً محدود است ، هرچند چندین تغییر در هر طرح وجود دارد.
بلوم چیزی شبیه به فناوری پیشرفته Exit-Intent® OptinMonster ندارد. همچنین نوارهای شناور یا اپل های تمام صفحه مانند OptinMonster را ارائه نمی دهد.

قیمت گذاری

Bloom بخشی از بسته کامل Elegant themes است که شامل تم محبوب وردپرس ، Divi نیز می شود.

 

بیشتر بخوانید: ابزارک ها در وردپرس و نحوه کار با آن ها

 

نمایش مطالب مرتبط با افزونه Inline Related Posts در وردپرس

خبرنامه Newsletter

Newsletter یک افزونه وردپرس رایگان است که می توانید برای ارسال هر تعداد خبرنامه به دلخواه خود استفاده کنید. نسخه برتر با سایر افزونه ها مانند WooCommerce و WPForms ادغام شده و ویژگی های اضافی را ارائه می دهد.

جنبه ی مثبت

خبرنامه رایگان است ، اگرچه ممکن است بخواهید هزینه نسخه Premium را بپردازید تا کلیه برنامه های افزودنی را دریافت کنید.
می توانید یک ارائه دهنده SMTP خارجی به Newsletter اضافه کنید. این قطعاً توصیه می شود زیرا باید قابلیت تحویل ایمیل شما را بهبود بخشد.
می توانید کنترل کنید که ایمیل های سریع چگونه خارج می شوند ، در صورتی که آنها را از طریق میزبان وب خود ارسال می کنید بسیار مفید است و آنها محدودیت هایی را برای شما قرار می دهند.
تعدادی افزونه رایگان برای خبرنامه در دسترس است. شما می توانید از اینها برای ایجاد بایگانی خبرنامه خود استفاده کنید و محتوا را قفل کنید تا افراد تنها پس از مشترک شدن به آن دسترسی داشته باشند.

منفی

پیشگیری از هرزنامه به اندازه برخی گزینه های دیگر خوب نیست. ممکن است پیدا کردن برخی مشترکین اسپم از طریق فرم ثبت نام خود باشید.
در حالت ایده آل باید Newsletter را به یک ارائه دهنده SMTP خارجی متصل کنید. آنها گزینه “ارسال” یا موارد مشابه مانند MailPoet را ارائه نمی دهند.

قیمت گذاری

نسخه اصلی خبرنامه فارغ از تعداد ایمیل شما برای شما رایگان است. اگر برنامه های افزودنی و پشتیبانی برتر را می خواهید ، هزینه آن ۶۵ دلار در سال است.

نتیجه نهایی انتخاب بهترین پلاگین های خبرنامه وردپرس

وقتی صحبت از افزونه های خبرنامه وردپرس می شود ، تقریباً همیشه می خواهید از یک بستر مناسب برای بازاریابی ایمیل استفاده کنید که خدمات ارسال کامل ایمیل مانند Constant Contact ، Sendinblue ، Drip و غیره را ارائه می دهد.

چالش این است که بسیاری از این سیستم عامل ها فاقد ویژگی های قدرتمند فرم ثبت نام هستند ، و این جایی است که افزونه های خبرنامه وردپرس مانند OptinMonster و افزون بر این به نوعی افزونه های سازنده مانند WPForms کمک می کنند.

این افزونه ها به شما امکان می دهند تا سایت وردپرس خود را با خدمات قدرتمند بازاریابی ایمیل متصل کنید ، بنابراین می توانید بهترین های هر دو جهان را بدست آورید.

بیشتر متخصصان و کاربران از یک افزونه خبرنامه در وردپرس استفاده نمی کنند تا لیست ایمیل خود را مدیریت کند زیرا آنها نمی خواهند مشکلی برای استفاده از یک افزونه SMTP و اتصال آن با یک سرویس تحویل ایمیل فراهم کنند.

لیست ایمیل شما بسیار مهم و با ارزش است و بهترین کار این است که به شرکتهای بازاریابی ایمیل متخصص اجازه دهید آن قسمت را برای تجارت شما مدیریت کنند. حتی در WPBeginner و مشاغل نرم افزاری ما از شرکت های بازاریابی ایمیل شخص ثالث استفاده می کنیم حتی اگر همه دانش فنی را داشته باشیم.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا در مورد بهترین افزونه های خبرنامه وردپرس برای ایجاد و ساخت لیست ایمیل خود اطلاعاتی کسب کنید.

 

نویسنده: صبا اسلامی

اشتراک
اطلاع از
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x